Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037621/0003

Kleiner hochovaler Wandspiegel, 19. Jahrhundert

masseverzierter Holzrahmen, goldfärbig gefasst, facettierte Tafel, Höhe ca. 39 cm, Breite ca. 34 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner

02.05.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.05.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2019