Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035593/0005

Anton (Toni) Höttl *

(Salzburg 1912-1988) Schwertlilien in Tonkrug, signiert und datiert unten links: Toni Höttl / 1951, Aquarell auf Papier, ca. 52 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.05.2019 - 15:56

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Anton (Toni) Höttl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.05.2019 - 15:56
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2019