Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036499/0001

Alois Bach

(Eschlkam 1809-1893 München) Junger gefleckter Hengst im Stall - 'Kourdistan', Öl auf Holz, bombiert, partielle Farbfehlstellen, gerahmt Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

02.05.2019 - 15:59

Vyvolávací cena:

Alois Bach

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.05.2019 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2019