Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014549/0012

Maler 19. Jahrhundert

"Am Bauernhof", Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, gerahmt, deutlich krakeliert, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.05.2019 - 15:01

Vyvolávací cena:

Maler 19. Jahrhundert

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.05.2019 - 15:01
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online