Čís. položky 196-014611/0001

Maler Ende 20. Jhdt.

"Blumenstillleben", Öl auf Holz, ca. 16 x 11,5 cm, signiert Jensen, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.05.2019 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler Ende 20. Jhdt.

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.05.2019 - 15:04
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online