Brillantsolitär
Damenring, Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, RW 56, 2,5 gøg2
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
31.07.2017 - 17:10
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.07.2017 - 17:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.07. - 31.07.2017 |