Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014618/0009

Luigi Kasimir*

Pettau 1881-1962 Wien "Melk", Farbradierung, Plattengröße ca. 31 x 29 cm, Bleistiftsignatur, Widmung, "To Cpt. Pickup!", Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.05.2019 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.05.2019 - 15:07
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online