Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037389/0030

Hendricus Johannes Scheeres

(Den Haag 1829-1864) Trinkpause in der Schmiede, Öl auf Eichenholzplatte, ca. 18 x 15,5 cm, gerahmt Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

09.05.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Hendricus Johannes Scheeres

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 09.05.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.05. - 09.05.2019