Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037578/0007

Deutsche Schule, um 1500

Madonna mit Apfel, Kind mit Rosenkranz, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Holzplatte, mit ehemaligem Wurmbefall, ca. 35 x 26,5 cm, oben gewölbt, kleine Retuschen, Krakelee, gerahmt Ruf 5.000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

09.05.2019 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Deutsche Schule, um 1500

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 09.05.2019 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.05. - 09.05.2019