Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), betitelt "Lomasso", signiert u. datiert "R. Ullik 9.4.69" Aquarell auf Papier ca. 30 x 45 cm, Passepartout, verglast gerahmt
06.05.2019 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.05.2019 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.04. - 06.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: