Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021759/0004

Karl Weiser *

(Salzburg 1911-1988), "Christus am Kreuz", monogrammiert u. datiert "KW, 1933", Mischtecnik auf Sperrholz, bezeichnet in lateinischer Sprache "DICTE IN GENTIBUS QUIA OMINUS REGNAVIT A LIGNO, PS.95.10", ca. 250 x 195 cm, gerahmt, partiell etwas fleckig

06.05.2019 - 10:59

Vyvolávací cena:

Karl Weiser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.05.2019 - 10:59
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.04. - 06.05.2019