Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021455/0001

Paar Kerzenleuchter

, Silber 800, österreichische Amtspunze , Meisterzeichen Carl Warmuth, Gewicht 924 gr., Höhen je 39,5 cm, etwas verbeult øs924

06.05.2019 - 11:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paar Kerzenleuchter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.05.2019 - 11:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.04. - 06.05.2019