Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021646/0003

Schweizer Schale

Silber, ovale Form, plastisch blattförmiger Rand, graviertes Wappen der Gemeinde Schüpfheim (Kanton Luzern), Beschauzeichen "Zofingen", Meistermarke Freres Gely, Ende des 19 Jhdts, 292 g, Gebrauchsspurenøx

Expert: Asvazadurian Hagop Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15

hagop.asvazadurian@dorotheum.at

06.05.2019 - 11:12

Vyvolávací cena:

Schweizer Schale

+ 43-1-604-13-71-15

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.05.2019 - 11:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.04. - 06.05.2019