Čís. položky 193-016141/0014

Reinfried Wagner *

(Klagenfurt 1943 geb.) "Pyramide", signiert R Wagner, Mischtechnik auf Papier, auf Passepartout kaschiert, Ausschnitt 90 x 44 cm, gerahmt, Oberflächenmängel, Papier wellig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2019 - 11:26

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Reinfried Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2019 - 11:26
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online