Čís. položky 193-015382/0147

Wilfried Moser

(Zürich 1914-1997) "Geäst", Gouache auf Papier, signiert Moser, Ausschnitt 31 x 43,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2019 - 11:28

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Wilfried Moser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2019 - 11:28
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online