Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016267/0001

Maler um 1900

"Bauernkeusche in Winterlandschaft", signiert Normann, schwer leserlich datiert, revers betitelt "Wintertag", Öl auf Karton, auf Platte, 33 x 38 cm, gerahmt, Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2019 - 11:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.05.2019 - 11:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online