Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023308/0001

Franz Weiss *

(1921-2014 Södingberg/WStmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Bildungshaus Maria Trost/ Graz Seckau", handsigniert Fr Weiß, Holzschnitt, Stockgröße 31,5 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

20.05.2019 - 15:46

Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.05.2019 - 15:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.05. - 20.05.2019