Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062993/0015

Künstler 20. Jahrhundert *

Hirte mit Schafherde vor Stadtkulisse, Öl auf Holz, 41 x 50,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.05.2019 - 15:07

Cena:
EUR 820,-

Künstler 20. Jahrhundert *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.05.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online