Čís. položky 138-067326/0004 -

Alfredo Caldini, 20. Jahrhundert

Motiv aus Istanbul, signiert Caldini, Öl auf Leinwand, 27 x 35,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

23.05.2019 - 15:00

Cena:
EUR 2.220,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.05.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online