Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062128/0002

Künstler um 1900

Partie aus Venedig, bezeichnet E. Zeno, Öl auf Leinwand, 30 x 25 cm, gerahmt, beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.07.2017 - 17:35

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.07.2017 - 17:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.07. - 19.07.2017