Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062214/0001

B. Schlösser um 1840

Der kleine Liebling wird gefüttert, signiert, datiert B. Schlösser pinx. 7/1838, Öl auf Leinwand, 32,5 x 27,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

19.07.2017 - 17:35

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

B. Schlösser um 1840

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.07.2017 - 17:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.07. - 19.07.2017