Haas Leo (Opava 1901 - 1983 Berlín)
Jarní krajina, signováno a datováno vleo dole Leo Haas 33, olej/plátno fixované na kartonu, 48 x 65 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |