Čís. položky 36

Hořejší Otto (Modřejovice 1857 - 1937 Gorna Orechovica)

Lovecké zátiší, signováno, popsáno a datováno vlevo dole O. Hořejší G. Orechov. 1919, olej/plátno, 120,5 x 81,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

Přiložena dobová fotografie autora s nabízeným obrazem

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:**
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019