Čís. položky 41

Foltýn František (Královské Stachy 1891 - 1976 Brno)

Krajina s řekou, signováno, datováno a popsáno na zadní straně "Foltýn Brno 1955 na ř. Olze /(Studie)", olej/plátno, 55 x 73,5 cm (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019