Jambor Josef (Pohledec 1887 - 1964 Tišnov)
Žně, signováno a datováno vlevo dole Jambor 1937, olej/plátno, 45 x 53 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Korallenangehänge
- Zwei Spardosen,