Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)
Odpočinek na pasece, signováno a datováno vpravo dole Lolek St. 33 , olej/plátno, 80 x 96 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |