Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)

Odpočinek na pasece, signováno a datováno vpravo dole Lolek St. 33 , olej/plátno, 80 x 96 cm, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019