Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 47

Konečný Josef (Kameničná 1907)

Zima na vsi, signováno vlevo dole tužkou J. Konečný, olej/plátno, 50 x 66 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019