Čís. položky 48

Švarc Václav (Kožlany 1886 - 1956 České Budějovice)

První nádvoří zámku v Jindřichově Hradci, signováno a datováno vpravo dole V. Švarc 36, olej/překližka, 29,5 x 33,5 cm, rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:**
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019