Středoevropský malíř 1. poloviny 20. století
V cirkusu, nesignováno, olej/karton, 62 x 43 cm, poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |