Čís. položky 62

Středoevropský malíř 1. poloviny 20. století

V cirkusu, nesignováno, olej/karton, 62 x 43 cm, poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019