Janča Jan (1907 - 1992)
Postavy, signováno a datováno na zadní straně Janča 47, olej/plátno, 27 x 32,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Janča Jan (1907 - 1992)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |