Procházka Josef (Horní Kruty 1909 - 1984)
Na kraji lesa, signováno vpravo dole Jos. Procházka, olej/plátno, 85,5 x 65,5 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |