Schneiderka Alois (Valašské Meziříčí 1896 - 1958 Velké Karlovice)
Valašská izba na Beneškách, signováno vpravo dole tužkou Al. Schneiderka, olej/papír, 27 x 37 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |