Stoitzner Konstantin (1863 - 1934)
Městské zákoutí, signováno vpravo dole C. Stoitzner, olej/karton, 47 x 35 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |