Šilhán Miroslav (Jirkov 1910 - 1980 Turnov)
Pohled na Drábské světničky, signováno vlevo dole Šilhán M., olej/plátno fixované na překližce, 49,5 x 68,8 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |