Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 94

Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)

Liška, signováno vpravo dole Lolek St., olej/karton, 49,5 x 69,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019