Rittstein Michael (Praha 1949)
V noci, signováno, datováno a popsáno na napínacím rámu M. Rittstein 1978 V noci, olej a asambláž/plátno, 32,5 x 41,5 cm, lišta (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |