Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 180

Oščádal Květoslav (Přerov 1896)

Ženský akt, signováno vpravo dole K. Oščádal, pastel/papír fixovaný na plátně, 110 x 60 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019