Sedláček Vojtěch (Libčany 1892 - 1973 Praha)
Krajina v okolí Libčan, signováno a datováno vpravo dole Vojt. Sedláček 39, kombinovaná technika/papír, 37 x 54,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |