Eberl František (Praha 1888 - 1962 Praha)
Malíř Alois Bílek ve svém ateliéru, popsáno, monogramováno a datováno vpravo dole Paris FZE 1914, na podkladovém kartonu autorské věnování "Milému příteli Bílkovi věnuje Fr. Eberl Paris 1915 10 Juni", kombinovaná technika/papír fixovaný na podkladovém kartonu, 46,5 x 32 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |