Čís. položky 202

Eberl František (Praha 1888 - 1962 Praha)

Malíř Alois Bílek ve svém ateliéru, popsáno, monogramováno a datováno vpravo dole Paris FZE 1914, na podkladovém kartonu autorské věnování "Milému příteli Bílkovi věnuje Fr. Eberl Paris 1915 10 Juni", kombinovaná technika/papír fixovaný na podkladovém kartonu, 46,5 x 32 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019