Bílek František (Chýnov 1872 - 1941 Chýnov)
Ukřižovaný, signováno a datováno vpravo dole F. Bílek 1931, kombinovaná technika/plátno (není napnuté na paínacím rámu) (Šm)
Návrh na kulturní památku
Provenience:
z majetku autorova ošetřujícího lékaře MUDr. Václava Kotta z Chýnova (věnováno autorem)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 300.000,-
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Návrh na kulturní památku
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |