Čís. položky 220

Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)

Prvý jarný deň, signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Brunovský 1984, dole uprostřed popsáno tužkou s věnováním, vlevo dole popsáno tužkou Prvý jarný deň, kombinovaná grafická technika/papír, 21,5 x 15,5 cm (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019