Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 241

Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)

Sen noci svatojánské IV, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 135-IV Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 30,5 cm, pasparta (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019