Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
The Strip Street, soubor 12 grafických listů, všechny listy signovány tužkou Ladislav Sutnar, serigrafie/papír, jednotný formát, štoček 51 x 30,5 cm, papír 56 x 35,5 cm, některé listy lehce poškozeny (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 700.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |