Kučerová Alena (Praha 1935)
Při dostihu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Alena Kučerová 1986, vlevo dole popsáno tužkou aut. tisk 2/6, tisk z perforované desky/papír, 30,5 x 41,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Kučerová Alena (Praha 1935)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |