Čís. položky 287

Kučerová Alena (Praha 1935)

Při dostihu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Alena Kučerová 1986, vlevo dole popsáno tužkou aut. tisk 2/6, tisk z perforované desky/papír, 30,5 x 41,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Kučerová Alena (Praha 1935)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019