Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole tužkou Tichý 44, tuš/papír, 29 x 20 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantdamenring zus. ca. 0,25 ct
- SWISS ALPINE MILITARY by Grovana
- 1997 Taylor’s Vintage Port DOC, Taylor’s, Douro, 96 Parker-Punkte