Bouda Cyril (Praha 1901 - 1984 Praha)
Hlava dívky, signováno vpravo dole C. Bouda, tuš a akvarel/papír, 18 x 14 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |