Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 363

Stojící ženský akt

bronz, hnědá patina, sign. F. Hořava 1934, Čechy, podstavec ze zeleného kamene, výška 20 cm, celková výška 24,5 cm (Čo)

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Stojící ženský akt

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019