Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382

Zadražil Stanislav (Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)

Žena - idol, signováno a datováno Zadražil 64, patinovaná sádra, výška 40 cm (Šm) Literatura:
Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 3, 33 a 57

25.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019