Zoubek Olbram (Praha 1926 - 2017 Praha)
Eva - Šipka, signováno na podstavci O. Zoubek, nedatováno (1991), patinované olovo, výška 69 cm, restaurováno (Šm)
Přiloženo potvrzení pravosti vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek z března 2019
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 90.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |