Nástolec s figurálním podstavcem
keramika, modrá stékaná glazura, jemně zlacené okraje, kruhová mísa na podstavci ve tvaru 3 vousatých starců v kavkazkých oděvech, Ditmar Urbach, tištěná značka, vtlačené číslo modelu 11357, 30. léta 20. století, výška 12,5 cm, průměr 20 cm, zlacení jemně otřeno (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |